Dla Pracodawcy

Jako agencja pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutacje zarówno bezpośrednie tzn. pracownik zatrudniony jest od razu w Waszej firmie, jak też w oparciu o zatrudnienie czasowe, gdzie pracownik zatrudniony jest w naszej agencji i oddelegowany do pracy w Waszym przedsiębiorstwie maksymalnie na 18 miesięcy w ciągłości lub w kolejnych 36 miesiącach.
W zależności od Waszych potrzeb, pracowników zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, jak też umowy cywilno-prawne.

Potrzebujesz pracownika na zastępstwo i do pomocy?

Zadaniem zatrudnienia na zastępstwo jest umożliwienie pracodawcy uzupełnienia długotrwałej nieobecności własnego pracownika, bez konieczności trwałego wiązania się z osobą zatrudnianą na jego miejsce.

Pracownicy tymczasowi na zastępstwo to w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla firm, którym zależy na szybkim i fachowym uzupełnieniu zespołu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów (związanych z rekrutacją, prowadzeniem czynności kadrowo-płacowych oraz zwiększeniem zatrudnienia).
Taka forma współpracy, w wielu przypadkach, daje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia pracownikom tymczasowym, którzy, wykazując duże zaangażowanie, stają się wartościowymi członkami Kadry.

Forma tej współpracy bardzo dobrze sprawdza się w przypadkach:

  • absencji chorobowych pracowników,
  • urlopów ojcowskich, macierzyńskich i wychowawczych,
  • wyjazdów pracowników na dłuższe delegacje.
  • zapotrzebowania na rozbudowę zespołu np. pod konkretny projekt o określonym terminie.
  • wsparcie stałych pracowników przy zwiększonym natężeniu prac (tzw. sezonowość)

 

Jak działamy – cztery kroki pozyskania pracownika.

1. Spotykamy się z Tobą

Na spotkaniu skupiamy się na potrzebach firmy, omawiamy indywidualne rozwiązania i określamy potencjalne korzyści naszej współpracy.

2. Podpisujemy umowę

Najpierw wypełniasz kwestionariusz, który pomoże ustalić szczegóły współpracy. Pamiętaj im więcej szczegółów, tym lepiej będziemy w stanie dopasować się do Waszych potrzeb. Po wypracowaniu optymalnych dla obu stron warunków podpisujemy umowę.

3. Szukamy dla Ciebie pracownika

Przeprowadzamy profesjonalną selekcję kandydatów, zgodnie z wymaganiami stanowiska.
Udostępniamy nasze propozycje kandydatów poprzez dostosowany do tego system z zachowaniem zasad ochrony danych osobowych. Ty decydujesz, z kim, kiedy i gdzie oraz w jakiej formie chcesz przeprowadzić rozmowy z kandydatami, a cała reszta jest już po naszej stronie.

4. Rozliczamy się w wygodny sposób

Rozliczenia następują z końcem danego miesiąca, w formie faktury VAT i na zasadach określonych w naszych warunkach współpracy.

Formularz kontaktowy